Prèvia de relleus: molta participació i moltes classificacions de l'ECAT

Berni
Dissabte es va celebrar a Tarragona la prèvia del Campionat de Catalunya de Relleus on hi prenien part totes les categories de promoció: Sub10, Sub12, Sub14 i Sub16. L'escola del club va presentar fins a 24 equips, dels quals 11 (dels 14 possibles) van guanyar-se el passi per a la final, que es disputarà aquest dissabte a les pistes d'El Prat.
 
Els equips que van participar van ser els següents:
 
Sub10
 
4x60 Masculí:  Kilian Borreda-Hernan Ferran-Nil Pamies-Aleix Virgili.  39''87 Q (classificat)
 
4x60 Femení:  Maria Martin-Ada Nin-Agustina Ramos-Lucia Martinez.  40''96 Q
 
Sub12
 
4x60 M   Pau Esteve-Nil Pages-Marçal Sinfreu-Quim Sousa 36''70 Q
 
4x60 M   Jordi Bofarull-Oscar Ibañez-Didac Manye-Houdaifa Majluf  40''53
 
3X600 M   Pau Esteve-Marçal Sinfreu-Quim Sousa  6'25''25
 
3x600 M   Jordi Bofarull-Nil Pages-Houdaifa Majluf  6'54''79
 
4x60 F   Duina Borreda-Irene Jimenez-Nora Montolio-Ona Sansa 35''03 Q
 
4x60 F   Irene De La Rosa-Maria Ferran-Lara Garcia-Leyre Ortega  40''42
 
3x600 F   Irene De La Rosa-Maria Ferran-Irene Jimenez   6'50''98
 
3x600 F   Duina Borreda-Diana Garcia-Nora Montolio  6'02''36 Q
 
Sub14
 
4x80 M   Guiu De Los Rios-Unai Olaya-Joan Rich-Marc Suarez  47''19
 
4x80 M   Guillem Ferran-Victor Jimenez-Paco Lorenzo-Jan Vives 41''23 Q
 
4x200 M   Pau Crespo-Jeroni Flores-Matias Hernandez-Quimey Izaga 2'00''35
 
4x200 M   Guillem Ferran-Victor Jimenez-Paco Lorenzo-Jan Vives 1'48''24 Q
 
4x80 F   Laia Barbera-Noemi Gonzalez-Clara Ortiz De Landazuri-Naia Perex   45''77
 
4x80 F   Iris Garrido-Mireia Redondo-Ainoa Rodriguez-Carla Rodriguez 43''38  Q
 
4x200 F   Júlia Gomez-Noemi Gonzalez-Clara Ortiz De Landazuri-Jana Pages  2'02''23
 
4x200 F   Iris Garrido-Mireia Redondo-Ainoa Rodriguez-Carla Rodriguez  1'58''58  Q
 
Sub16
 
4x100 M   Gerard Ferrandiz-Guillem Ferre-Pau Ortiz-Lluc Subiros 48''96  Q
 
4x300 M   Gerard Ferrandiz-Joan Martorell-Pau Ortiz-Lluc Subiros 2'47''09
 
4x100 F   Emma Esteve-Maria Molinero-Silvia Vicente-Mireia Viera  51''56 Q
 
4x100 F   Vera Fernandez-Marta Lorenzo-Lucia Parisi-Jana Santos 55''54
 
4x300 F   Vera Fernandez-Marta Lorenzo-Maria Blazquez-Jana Santos 3'22''24
 
4x300 F   Anna Artero-Maria Molinero-Silvia Vicente-Mireia Viera  3'08''32

Comentaris